Sosyal Medya

Çağla Şikel Fox TV 25 Kasım Perşembe Son Bölüm 703.Bölüm İzle

Çağla Şikel Fox TV 25 Kasım Perşembe Son Bölüm 703.Bölüm İzle... FOX TV'nin hafta içi her gün yayınlanan programı Çağla ile Yeni Bir Gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden önemli konuların ele alındığı, birbirinden önemli konukların yer aldığı Çağla ile Yeni Bir Gün'de değerli bilgiler sunuluyor. Sağlık, yemek, spor ve birçok konuda bilgi sahibi olabileceğiniz Çağla ile Yeni Bir Gün bugün saat 10:45'ten itibaren FOX TV'de sizlerle.


 

“Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün” sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, kadınlara yönelik tüm konular ele alınacak, son trendler, farklı ve detaylı bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. Alanında uzman doktor ve estetisyenlerle gerçekleştirilecek sohbetlerle, kadınların sağlık ve güzellik konularında merak ettikleri tüm sorular en doğru isimlerden yanıt bulacak.

Ekran başındakilerin kolayca yapabilecekleri pratik, lezzetli, kolay ve sağlıklı yemek tarifleri stüdyoda canlı olarak anlatılacak. Bunların yanı sıra Çağla Şıkel; hayatınızı kolaylaştıracak, bütçe tasarrufu sağlayacak birbirinden sağlıklı, kaliteli ve önemli tüyolar verecek.

ÇAĞLA İLE YENİ BİR GÜN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları