Sosyal Medya

Çağla ile Yeni Bir Gün Son Bölüm 674.Bölüm İzle 15 Ekim Cuma

Çağla ile Yeni Bir Gün Son Bölüm 674.Bölüm İzle 15 Ekim Cuma... Fox TV Çağla ile Yeni Bir Gün Son Bölüm Tek Parça Full İzle... Fox TV'nin hafta içi her gün yayınlanan programı Çağla ile Yeni Bir Gün 11:00'den itibaren ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden önemli konuların ele alındığı, birbirinden önemli konukların yer aldığı Çağla ile Yeni Bir Gün'de değerli bilgiler sunuluyor. Sağlık, yemek, spor ve birçok konuda bilgi sahibi olabileceğiniz Çağla ile Yeni Bir Gün 15 Ekim Cuma saat 10:45'ten itibaren Fox TV'de sizlerle...


 

“Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün” sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, kadınlara yönelik tüm konular ele alınacak, son trendler, farklı ve detaylı bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. Alanında uzman doktor ve estetisyenlerle gerçekleştirilecek sohbetlerle, kadınların sağlık ve güzellik konularında merak ettikleri tüm sorular en doğru isimlerden yanıt bulacak.

Ekran başındakilerin kolayca yapabilecekleri pratik, lezzetli, kolay ve sağlıklı yemek tarifleri stüdyoda canlı olarak anlatılacak. Bunların yanı sıra Çağla Şıkel; hayatınızı kolaylaştıracak, bütçe tasarrufu sağlayacak birbirinden sağlıklı, kaliteli ve önemli tüyolar verecek.

ÇAĞLA İLE YENİ BİR GÜN 15 EKİM CUMA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları