Sosyal Medya

Bozkır Arslanı Celaleddin 6.Bölüm Fragman İzle 25 Haziran Cuma

Bozkır Arslanı Celaleddin 6.Bölüm Fragman İzle 25 Haziran Cuma.... ATV'nin yeni dizisi Celaleddin 5.bölümü ile ekranlara geldi. Birbirinden heyecanlı sahneleri ile beğenilen dizilerden olan Bozkır Aslanı Celaleddin 25 Haziran Cuma saat 20:00'den itibaren izleyicisi ile buluşacak. 6.Bölümü yayınlanacak olan dizide neler yaşanacak?


 
CELALEDDİN VE UZLAG ŞAH KARŞI KARŞIYA
 
Moğollar ve Haşhaşilerin birlikte kurdukları tuzak işe yaramış, Türkan Hatun ve Sultan Alaeddin’in orduları karşı karşıya gelmiştir. Şehzade Celaleddin, savaşı başlamadan bitirmek için son bir hamle yapar ve kardeşi Uzlag Şah’a meseleyi teke tek dövüşle halletmeyi teklif eder. Celaleddin, krizi aşabilmek için kurduğu stratejiyi uygularken sürpriz bir sonuçla karşılaşır.
 
 
KUTLU BİKE’YE ÖLÜMCÜL TUZAK

 
Harzemşahlar’ın içine düştüğü durumu yakından takip eden Cengiz Han ise yeni bir müttefik edinmek için harekete geçer ve Behram üzerinden Uzlag Şah’a teklif götürür. Türkan Hatun, saraydaki hain olduğunu düşündüğü Kutlu Bike’yi ortadan kaldırmak için ölümcül bir tuzak kurar. Başkentte yuvalanmış Haşhaşileri ortaya çıkarmak için çalışan Ak Şah ise büyük bir tehlikenin ortasına düşer.
 

 
 

Bozkır Arslanı Celaleddin 6.Bölüm Fragmanı Henüz Yayınlanmadı! Fragman Yayınlandıktan Sonra Sayfamızda Olacaktır.


Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları