Bir Zamanlar Çukurova'da Fikret'i Yıkan Haber. Düğün Tarihi Belli Oldu

Bir Zamanlar Çukurova'da Fikret'i Yıkan Haber. Düğün Tarihi Belli Oldu
Bir Zamanlar Çukurova'da Fikret'i Yıkan Haber. Düğün Tarihi Belli Oldu.... ATV'nin vazgeçilmez dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da bir kadın iki aşık hikayesinde üzülen taraf Fikret oldu. Züleyha'ya olan aşkını açıklamak için fırsat kollayan Fikret bunun için tam zamanı derken kendisini yıkan haberi Züleyha'dan duydu. 133.Bölümü ile 21 Nisan Perşembe günü izleyicisi ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova'da Fikret'in bundan sonra ne yapacağı merak konusu.

Çukurova'nın en güzel kadını Züleyha'ya gönlünü kaptıran Fikret uzun süredir Züleyha ile evlenmenin hayalini kurarken bu hayali gerçekleştirmek için adım atar. Özel bir yemekte baş başa vakit geçiren Fikret, Züleyha'ya düşüncesini açmak için uygun vakti kollarken buna izin vermeyen kişi Hakan olur. 

Fikret'in niyetini sezen Hakan tam zamanında olaya müdahil olur ve Züleyha ile Fikret'e söylemek istedikleri şeyi hatırlatır. Nikah için gün aldıklarını söyleyerek asıl yıkıcı darbe olan evleniyoruz sözünü Fikret Züleyha'dan duyar. BİZ EVLENİYORUZ!


132.Bölümünde ölüm tehlikesi atlatan Fikret 133.bölümde ise daha zor bir yara alır. Kalp yarası ile yeniden yıkılan Fikret'in bundan sonra Züleyha'dan vazgeçip vazgeçmeyeceği ve Hakan ile evliliklerine nasıl bakacağı merak konusu.

Züleyha Hakan'ı affetmiştir!

Kendisine farklı bir yüzle gelen Hakan'ı cezalandıran ve ondan yolunu ayıran Züleyha sonrasında Hakan'ı affettiğini söyler. Birlikteliklerini evlilik ile taçlandırmak isteyen Hakan ve Fikret nikah için gün almıştır. Peki iki sevgilinin düğünü gerçekleşebilecek mi? Buna engel olan çıkacak mı?