Bir Zamanlar Çukurova Veda Ediyor! İşte Final Tarihi

Bir Zamanlar Çukurova Veda Ediyor! İşte Final Tarihi
Bir Zamanlar Çukurova Veda Ediyor! İşte Final Tarihi... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova uzun yıllardır beğenilerek takip edilmeye devam ediyor. Son olarak 133.bölümü ile ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova için flaş bir haber geldi. Dizi için final kararı verildiği belirtildi.

Oyuncu kadrosunda ilk günden bugüne kadar birçok başrol oyuncusu değiştiren Bir Zamanlar Çukurova yıllar sonra final kararı aldı. Bu sezonu tamamladıktan sonra ekranlara veda etmesi beklenen Bir Zamanlar Çukurova dizisi 140.bölümü ile sonlanması bekleniyor.


Televizyon Gazetesi'nin yaptığı habere göre; Bir Zamanlar Çukurova dizisi, dördüncü sezon sonunda 140. bölüm ile ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Böylece 9 Eylül Perşembe günü başlayan 4.sezon yaklaşık 7 hafta sonra bitmiş olacak ve dizi ekranlara veda edecek.

Son Bölüm'de Neler Yaşandı?

Bir Zamanlar Çukurova 133.Bölümü ile geçtiğimiz perşembe günü ekranlara geldi. Züleyha'ya evlilik teklifi için hayaller kuran ve bunu baş başa bir yemek yerken ona söylemeye hazırlanan Fikret'i yıkacak haber ise Hakan'dan geldi. Hakan ile Züleyha evleneceklerini Fikret'e söyledi. 


Aralarındaki bütün problemleri ve sorunları çözen Züleyha ve Hakan, nikah tarihi için resmi başvuruyu yaparak hazırlıkları başlatır. Züleyha'nın Hakan'la barıştığını henüz bilmeyen ve ölümden dönmenin de etkisi ile Züleyha'ya aşkını ilan etmek için zaman kaybetmek istemeyen Fikret, hislerini Züleyha'ya açmaya hazırlanırken hiç beklemediği bir şekilde Züleyha'nın Hakan'la evleneceğini öğrenince tam anlamıyla büyük bir yıkım yaşar.


Züleyha'nın Çolak Ağa'ya teslim etmediği Şermin ise, Betül'ü bir an önce bulması için Züleyha'dan kendisine yardım etmesini ister. Züleyha yaptığı sürpriz hamlesiyle Çolak Ağa'yı köşeye tamamen sıkıştırınca, Çolak Ağa da Züleyha'yı ortadan kaldırarak ondan kurtulmak için hain bir plan yapar.