Sosyal Medya

Bir Zamanlar Çukurova 2 Aralık Perşembe 115.Bölüm Son Bölüm İzle

Bir Zamanlar Çukurova 2 Aralık Perşembe 115.Bölüm Son Bölüm İzle... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Birbirinden heyecanlı sahneleri ve meraklandıran bölümleri ile reyting rekorlarının bir numarası olan Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 115. bölümü ile ATV'de yayınlanacak.


 

Hakan’ın duygularını itiraf etmesinin ardından Züleyha kendini geri çekmeye çalışır ancak başaramaz. Kafası karışan Züleyha, yaşananları Lütfiye ile paylaşır. Duygularının karşılıklı olduğuna inanan Hakan ise Züleyha’nın güvenini kazanmak için mücadeleye girişir. Bu sırada konakta yaşanan büyük olay, Hakan’ı, Züleyha’nın gözünde kahraman yapacaktır.
 
HAKAN VE FİKRET ARASINDA SAVAŞ KIZIŞIYOR
Şüpheleri dinmeyen Fikret, Hakan’ın karşısına çıkar. Onu köşeye sıkıştırmaya çalışırken, Hakan damarına basacak sözler sarf eder. Hakan konuyu Züleyha’ya getirip onu kışkırtınca Fikret daha fazla dayanamaz ve yumruk yumruğa kavgaya tutuşurlar.
 
 
ÇUKUROVA, FİKRET VE BETÜL’Ü KONUŞUYOR
Betül’le Fikret’in Hakan Gümüşoğlu’nu bulmak için gittiği otelde çekilen fotoğrafları gazetelerde yayınlanınca Fikret zor duruma düşer. Lütfiye dedikoduların önünü kesemeyince Fikret’e farklı bir çareyle gelir.

 
FEKELİ’NİN KATİLİNİN ABDÜLKADİR OLDUĞU AÇIĞA ÇIKIYOR
Lütfiye’ye gelen telefon, Fekeli’nin ölümü ile ilgili gerçekleri açığa çıkarır. Fekeli’yi öldürenin Abdülkadir Keskin olduğunu söyleyen gizemli ses, Hakan Gümüşoğlu’nu da ele verecek midir?
 

 ‘Bir Zamanlar Çukurova’ yeni bölümüyle perşembe 20.00’de atv’de.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 115.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları