Bir Şansım Olsa 31 Ekim Pazar 84.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle

Bir Şansım Olsa 31 Ekim Pazar 84.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle
Bir Şansım Olsa 31 Ekim Pazar 84.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle.... Show TV'de cumartesi ve pazar günleri izleyicisi ile buluşan Bir Şansım Olsa yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sevilerek ve beğenilerek izlenen programda bir şansım olsa diyenlerin hikayeleri anlatılıyor. Herkesin istediği bir şans belki ama o şansın şuan sizde olduğunu unutmayın! Nefes alıyorsanız hala bir şansınız var demektir! diyerek izleyenleri etkileyen Bir Şansım Olsa 84.Bölüm ile 31 Ekim Pazar saat 13:00'ten itibaren Show TV'de yayınlanıyor.

Sunuculuğunu ünlü oyuncu Ayşegül Günay'ın, yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği 'Bir Şansım Olsa'  pişmanlık duyanlara kapılarını açacak. İkinci bir şans isteyenlerin başvuracağı, "keşke"lerine çözüm arayacağı programda gerçek yaşanmış hikayelerin kahramanları ekranda yüzleşecek.
 
"Zaman makinesine girip, hayatınızla ilgili neyi değiştirmek isterdiniz?" sorusuna cevap arayan, geçmişlerinde pişmanlıklar ve hayal kırıklıkları olanlar bu programda bir şans daha isteyecek. 
 
"Bir Şansım Olsa" her Cumartesi-Pazar saat 13.00'te Show TV'de!