Sosyal Medya

Baş Tacım 85.Bölüm İzle 15 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm İzle Kanal 7

Baş Tacım 85.Bölüm İzle 15 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm İzle Kanal 7... Kanal 7'nin yabancı dizisi Baş Tacım 85.Bölümü ile ekranlara gelecek. Her gün birbirinden heyecanlı sahneleri ile ekranlara gelen Baş Tacım'ın yeni bölümünde neler yaşanacak?


 
MANAV VE ARCHANA BALAYINA GİDİYOR
 
Baş Tacım’da bugün Manohar Archana ve Manav’ı balayına gönderir. Balayında gezerken bayılan bir çocuğu hastaneye götüren Manav onun Darmiş’in çocuğu olduğunu öğrenebilecek mi?

 
85. Bölüm
 
Mancu Manohar’ın hastalığından Manav’ı sorumlu tutar. Cayven Mancu’nun da yardımıyla Manav ve Archana’yı ayırmanın yollarını arar. Manohar Archana’nın çok sıkıldığını düşünüp onu Manav ile birlikte balayına göndermek ister. Bunu duyan Mancu Vinut’u anne ve babasına karşı doldurur. Manav’ın balayına gittiğini öğrenen Savita oğlunu eve döndürmeye çalışsa da Damodar buna izin vermez. Manav ve Archana yolda bayılan çocuğu hastaneye götürür. Manav hastaneye götürdüğü çocuğun Darmiş’in oğlu olduğunu öğrenebilecek mi?

 
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her gün 12:45’de Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.
 

BAŞ TACIM SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Can Yoldaşım Her Gün Kanal 7'de...


Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları