Sosyal Medya

Baraj Son Bölüm 38.Bölüm İzle 4 Mayıs Salı

Baraj Son Bölüm 38.Bölüm İzle 4 Mayıs Salı.... Fox TV'nin sevilerek izlenen dizisi Baraj yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden heyecanlı sahneleri ve meraklandıran bölümleri ile salı günlerinin vazgeçilmezlerinden olan Baraj'da bu hafta neler yaşanacak? Baraj 38.Bölüm ile 4 Mayıs Salı günü saat 20:00'den itibaren Fox TV'de olacak.


 
Nazım’ın hayatta kalmak için küçük bir şansı vardır ve Bahar’la Tarık bu şansı bir fırsata çevirerek Nehir’i Nazım’ı kurtarmak için Tarık’la evlenmeye ikna ederler. Nazım iyileştiğinde Nehir’in neden aniden Tarık’la evlendiğinin peşine düşecektir. Tarık’ın Nehir’le evlendiğini öğrenen Zahra ise öfkesinden dolayı büyük bir sırrı ortaya çıkaracaktır.
 

 
 

BARAJ SON BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ


 
Nehir, Nazım’la olan yanlış anlaşılmayı düzeltemeden kendini büyük bir tehlikenin içinde bulur. Nazım, Tarık, Bahar ve Zerrin, Nehir’i bulmak için birlik olmak zorundadırlar. Nazım ve Tarık, düşmanlıklarını bir kenara bırakıp Nehir’i kurtarabilecekler midir?
 
Zahra ve İbrahim ise Halit’ten kurtulabilmenin tek yolunun ona bir oyun oynamak olduğuna karar verirler.

Bahar, Alihan’la olan anlaşmasını gizlemeye çalışırken, Nazım da Alihan’ın Nehir’den ne istediğini bulmaya çalışır. Nehir ise bir kez daha aldatıldığını öğrendiğinde kendini onu sevdiğini bildiği Tarık’ın kollarında bulur. Halit, Zahra’nın başkasına aşık olduğunu öğrenince, o kişiyi bulup öldürmeye ant içer.


Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları