Sosyal Medya

Baht Oyunu Dizisi Rüzgar Akcan Kimdir?

Baht Oyunu Dizisi Rüzgar Akcan Kimdir?.... Kanal D'nin yeni dizisi Baht Oyunlarında başrol karakter Rüzgar Akcan merak edilenlerden oldu. Karakter nasıl biri? Kim canlandırıyor?


 
RÜZGAR AKCAN (İDRİS NEBİ TAŞKAN)
 
Rüzgar, Arnavut asıllı, çok yakışıklı, popüler ve kadınlarla arası çok iyi olan bir adamdır. Grafik okumak için Türkiye’ye gelmiş, üniversiteden atılıp sınır dışı edilmek üzereyken imdadına Ada yetişmiş, Rüzgar da T.C. vatandaşı olmak için Ada ile evlenmiştir. Çok yetenekli fakat bir o kadar da sıkılgan olan Rüzgar, üniversitede sürekli bölüm değiştirmiştir. Şimdi ise Bora’nın sahip olduğu sosyal içerik platformunda çalışmaktadır.
 
 
İDRİS NEBİ TAŞKAN KİMDİR?

 
Genç ve yakışıklı oyuncu İdris Nebi Taşkan 18 Ağustos 1997 tarihinde İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde doğdu. Oyunculuk kariyerine 2014 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayarak başladı. Daha sonra 2015-2016 yılları arasında Poyraz Karayel dizisinde oynadı. 2016 yılında Arkadaşlar İyidir dizisinde Eren karakterini canlandırdı. 2017-2018 yıllarında Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Yasin karakterini canlandırdı. 2019 yılında Özgür Dünya filminde oynadı. Ve en son 2019-2020 yılları arasında Zalim İstanbul dizisinde Civan Yılmaz karakterini canlandırmıştır.

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları