Bahar Kapıda 17 Nisan Pazar Son Bölüm Tek Parça İzle

Bahar Kapıda 17 Nisan Pazar Son Bölüm Tek Parça İzle
Bahar Kapıda 17 Nisan Pazar Son Bölüm Tek Parça İzle... Kanal 7'nin sevilerek izlenen programı Bahar Kapıda yeni bölümü ile 17 Nisan Pazar günü ekranlara geliyor. Eğlenceli ve keyifli bir gezi programı olan Bahar Kapıda Anadolu’nun her köşesinden görüntüleri ile izleyicisinin karşısına geçiyor.

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu hafta Kars’tan renkli görüntülerle evlere konuk olacak.
İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Anadolu’yu karış karış gezen Bahar Kapıda ekibi bu hafta buz gibi havası, sımsıcak insanlarıyla Kars’tan izleyici karşısına çıkacak. Bahar Gelir ilk olarak Kars’ın köylerinde dolaşırken at arabalı bir köylüyle karşılaştı. Kar üstünde yürümekten yorgun düşen Gelir bu fırsatı değerlendirip kendisini at arabasına attı. Bahar Kapıda ekibi daha sonra meşhur Kars kazını tatmak için soluğu tandır başında aldı. Kars denince akla ilk gelen yemeklerden olan kaz yemeğinin püf noktalarını öğrenen Gelir, tandır başında teyzelerle sohbet etti.
 
Bahar Kapıda ekibi son olarak son yıllarda özellikle gençlerin dikkatini çeken Doğu Ekspresi’nin iki yılın ardından gerçekleşen ilk turunun karşılamasına katıldı.