Aziz Kendisine Oynanan Oyunun Farkına Varacak mı? 22.Bölüm'de Heyecan Dorukta

Aziz Kendisine Oynanan Oyunun Farkına Varacak mı? 22.Bölüm'de Heyecan Dorukta
Aziz Kendisine Oynanan Oyunun Farkına Varacak mı? 22.Bölüm'de Heyecan Dorukta... Aziz dizisi cuma akşamları için vazgeçilmez olmaya devam ediyor. Her hafta meraklandıran sahneleri ve heyecanlandıran bölümleri ile izleyicisinin karşısına geçen Aziz'in 22.Bölüm 2.Fragmanı şimdiden heyecanlandıramaya başladı. Aziz'e büyük bir oyun oynanır. Peki Aziz bu oyunu fark edecek mi? Yoksa tuzağa düşecek mi?

Delege'nin elinde yüzüklerini gören Efnan, her şeyi itiraf edeceği sırada gerçek yüzünü unuttuğu Pierre'in yalanıyla bir anda neye uğradığını şaşırdı. Pierre, Efnan'ın doktorlar için kendisinden yardım isterken biraz düşüncesiz davrandığı için nezarethanede istenmedik bir gece geçirdiğini ve yüzüklerini de orada unuttuğunu söyledi. Aziz, sevdiği kadının bir şekilde gerçekleri kendisinden gizlemesine içinden tepki gösterse de Efnan'ın açıklayıcı sözleri sonrası onu sımsıkı kucaklar.


Ancak baş başa kaldıklarında Efnan'a çok sinirlenen Aziz haberi olmadan Efnan'ın Pierre'nin yanına gitmesine çok kızar.

Adem ile arasında aşksız bir hayat yaşayan Dilruba ise Adem'i terk ederken Adem canına kıymaya çalışır ve silahı kafasına dayar. Aziz'in müdahalesi ile kurtulan Adem daha sonra Kenan tarafından Aziz'in başına bela edilecektir.


Mustafa Kemal Paşa'nın girişimleri ile Hatay'da kurulan meclis olayların yeni seyrini belirleyecektir. Zira Aziz bu mecliste söz sahibi olmak isterken Kenan ise meclisin kendi başkanlığında olması için yola çıkar. Özellikle elindeki maddi imkanları seferber eden Kenan vatandaşın kendisine olan borçları sileceğini vaat eder ve oyları satın alma yoluna gider. Ancak Aziz bu işin peşini bırakma niyetinde değildir.