Sosyal Medya

ATV Esra Erol'da Son Bölüm Tek Parça İzle 27 Ocak Perşembe 2022

ATV Esra Erol'da Son Bölüm Tek Parça İzle 27 Ocak Perşembe 2022... ATV'nin reyting rekorları kıran programı Esra Erol'da hafta içi her gün izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Birbirinden ilginç olayların perde arkasını aralayan Esra Erol, sırları açığa çıkarıyor, kayıpları buluyor ve gizli kalmış konuları aydınlatıyor. Severek ve merakla izlenen programlardan olan Esra Erol'da yeni bölümü ile bugün saat 16:20'den itibaren izleyicisi ile buluşuyor.


 

 

Esra Erol, Münevver Yıldırım'ın anne ve babası ile geldiğini, kız kardeşinin 40 yaşında evli ve 2 çocuklu adama kaçtığını, kardeşini çağırdığını söyledi. Habip Bey dün gizli numaradan eşinin aradığını, yayına çıkarsan rezil ederim seni, senin beni rezil etmeye ne hakkın var, çıkarsan yapacağımı biliyorum dediğini iddia etti. Ayça, hata yaptığı için Esra Erol ve tüm Türkiye'den özür dileyerek evliyken başkasına gitmesinin hata olduğunu, sadakatsizlik yaptığını, kendisinin kimsesi olmadığı için Yusuf'a gittiğini, sahipsiz olduğunu söyledi.

Hatice Hanım stüdyoya geldi. 24 yaşında olduğunu söyleyen Hatice Hanım, eşi ile 6 yıldır evli olduğunu, 2 Haziran'da Murat için evden kaçtığını, Murat'ı sevdiğini, boşanmayı çok düşündüğünü, Antep'e boşanacağım diye gittiğini, eşinin kendisini boşanacağım diye kandırıp Antep'e götürdüğünü, sonra da eşinin barışalım dediğini dile getirdi. Hatice Hanım papağanı sadece eşi görsün diye getirdiğini, vermeyeceğini söyledi. Papağan stüdyoya getirildi.

"Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!


 

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları