ATV Esra Erol'da Son Bölüm Tek Parça İzle 14 Ocak Cuma 2022

ATV Esra Erol'da Son Bölüm Tek Parça İzle 14 Ocak Cuma 2022
ATV Esra Erol'da Son Bölüm Tek Parça İzle 14 Ocak Cuma 2022.. ATV'nin reyting rekorları kıran programı Esra Erol'da hafta içi her gün izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Birbirinden ilginç olayların perde arkasını aralayan Esra Erol, sırları açığa çıkarıyor, kayıpları buluyor ve gizli kalmış konuları aydınlatıyor. Severek ve merakla izlenen programlardan olan Esra Erol'da yeni bölümü ile bugün saat 16:20'den itibaren izleyicisi ile buluşuyor.

 

 

Etem Bey, eşi Elif Hanım'ın 2 sene önce babaannesinin vefat ettiğini, eşinin halasının geldiğini, eşi ile gündüz gece okey oynadıklarını, eşinin halası ile geceleri birbirine taş söylediğini, eşinin cenaze için gidip halası ile okeye düştüklerini anlattı. Meryem Hanım, erkeklerin namusunu biz mi koruyacağız dedi ve o çocuklarının hakkını Nurcan Hanım'a bırakmayacağını söyledi. Kenan Bey, dün yayın tekrarını izlediklerini, eşinin dostunun arayıp bir şey demediğini, zaten annesini herkesin tanıdığını söyleyince Emine Hanım o zaman neden oğlunun çocukları kendisine bırakıp gittiğini, kendi nafakasını bile oğlunun çektiğini iddia etti.

Kenan Bey, çocuklarını mecburen annesine bıraktığını, çaresiz kaldığını söyleyince Esra Erol menfaatler çakıştığı için bu noktaya gelindiğini söyledi. Zeliha Hanım, eşinin akşam ve sabah Salih Bey ile konuştuğunu hemen Salih Bey'i aradığını, sakın eşimi aramayacaksınız dediğini dile getirdi. Niyazi Bey Hatice Hanım ile konuştuklarının gerçek ama bu şekilde olmadığını, sadece arkadaş olarak konuştuklarını, eşinden af dilemesinin gerçek olduğunu, onları Ankara'ya gönderip yanınıza geleceğim demesinin gerçek olmadığını savundu.

ESRA EROL'DA SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ