ATV Destan Dizisi 13.Bölüm Fragmanı İzle 29 Şubat Salı

ATV Destan Dizisi 13.Bölüm Fragmanı İzle 29 Şubat Salı
ATV Destan Dizisi 13.Bölüm Fragmanı İzle 29 Şubat Salı... İlk bölümlerinden reyting listelerini altüst eden yeni dizi, ATV ekranlarında Salı akşamları izleyiciyle buluşuyor. Dizinin sevenleri 13.Bölümde neler olacak sorusuna yanıt ararken yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı herkes merak ediyor?

Destan’ın merakla beklenen yeni bölümünde Atası Oğuz Han gibi avcunda kan pıhtısı ile doğan Batuga niye sakat kaldı? Yıllarca adsız kalan han oğlu, ‘gizli kahraman ‘ anlamında ki Batuga adını nasıl aldı? Batuga’nın yaşadıklarının en zoru neydi? Aklını kaybetmiş gibi yaptıktan sonra anasını öldüren babasının yüzüne nasıl baktı? Batuga’yı kim sakat, kim dilsiz bıraktı? Bütün bu soruların yanıtı Destan’ın 12. bölümünde yanıt bulacak.

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Metin Günay’ın üstlendiği, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar’ın üstlendiği ‘Destan’, atv ekranında salı günlerine damgasını vurmaya devam edecek…

 

yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda paylaşılacaktır...