ATV Bir Zamanlar Çukurova 125.Bölüm İzle 24 Şubat Perşembe

ATV Bir Zamanlar Çukurova 125.Bölüm İzle 24 Şubat Perşembe
ATV Bir Zamanlar Çukurova 125.Bölüm İzle 24 Şubat Perşembe... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Birbirinden heyecanlı sahneleri ve meraklandıran bölümleri ile reyting rekorlarının bir numarası olan Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 125.bölümü ile ATV'de yayınlanacak.

Fikret, Vahap'ın sözlerinin peşine düşüyor
 
Vahap, Mehmet Kara'nın aslında Hakan Gümüşoğlu olduğunu ilan ettikten sonra korkuya kapılıp bağ evine sığınır. Bağ evine gelen Abdülkadir, Vahap'tan hesap sorar. Vahap'ın sözlerine inanan tek kişi Fikret olur. Fikret, Çetin'le beraber Vahap'ı bulup konuşturmaya çalışır ancak Vahap yaptıklarını deliliğe vurur. Hakan ise Vahap'a canını bağışlamak için son bir şans verir.
 
Mektuptan çıkan fotoğraf Züleyha'yı şoke ediyor
 
Sırrı açığa çıkma noktasına gelen Hakan, mektupla ilgili Züleyha'ya bir açıklama borçludur. Hakan, okuması için Züleyha'ya mektubu verirken, zarftan çıkan fotoğraf Züleyha'yı çok şaşırtır.
 
Züleyha intikamını alırken, Hakan'ın canı tehlikeye giriyor
 
Züleyha, kendisini kaçıran Erdil'den intikamını çok ağır alır. Diğer yandan Çolak, Züleyha'nın evine kadar girmeye kalkınca Hakan'ın gözü döner ve Çolak'ın üzerine yürür. Her şey yoluna girmişken bu kez Hakan hain bir pusunun kurbanı olur.