Sosyal Medya

ATV Beni Bırakma Son Bölüm İzle 21 Nisan Çarşamba

ATV Beni Bırakma Son Bölüm İzle 21 Nisan Çarşamba.... Beni Bırakma 598.Bölüm Tek Parça Full İzle... ATV'nin hafta içi her gün yayınlanan dizisi Beni Bırakma yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. 598.Bölümü ile 21 Nisan Çarşamba saat 14:00'ten itibaren izleyicisi ile buluşacak olan Beni Bırakma'da neler olacak?


 

 


 

Sayar ailesinde sular durulmuş, aile kayıplarının ardından, acı da olsa yeni bir hayata başlar… Tarık ve Meltem'in düğün gününde beklenmedik bir şey olacak ve Tarık'ın mazisinden gelen esrarengiz yabancı tüm dengeleri alt üst edecek. Annesinin sakladığı sırrın ortaya çıkmasıyla birlikte hayatı değişecek olan Tarık, annesini affedebilecek midir? Yıllar süren çabalarının sonunda, aşık olduğu Tarık'la evlenmeyi başaran Meltem, herkesin hayatına dokunan bu yabancı karşısında neler yapacak?

Oyuncular; Cenay Turksever, Hazal Eylül Çelik, Gökberk Yıldırım, Eda Nur Gülbudak, Esengül Aypek, Fatih Gühan, Buğra Gündoğdu, Emine Koyuncular, Özlem Boyacı, Şebnem Gürsoy, Okan Şenozan, Derya Keyf, Mehmet Boray Isabetli, Deniz Can, Sena Kurdoğlu, Ipek Özdinç, Banu Güngör Inal, Uğur Dökmeci, Nusret Şenay

BENİ BIRAKMA 598.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları