Aşk Ağlatır Silsila Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Aşk Ağlatır Silsila Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı?
Aşk Ağlatır Silsila Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı?... Yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran Silsila Badalte Rishton Ka dizisi şimdi Aşk Ağlatır adıyla ve Türkçe dublajıyla Youtube kanalında yayınlanmaya devam ediyor. Sevilerek izlenen Aşk Ağlatır dizisinin şuana kadar 15.bölümü Youtube'da yayınlandı. Ancak son 3 gündür dizinin yeni bölümü yayınlanmıyor. Birçok kişi 16.bölümünün ne zaman yayınlanacağını ve neden yayınlanmadığını merak ediyor.

İki farklı çift ve iki farklı evliliğin anlatıldığı Silsila - Aşk Ağlatır Youtube’da dizi severlerle buluşuyor. Başrollerini Hindistan’ın sevilen isimleri Drashti Sharma ve Shakti Arora’nın üstlendiği, geniş bir hayran kitlesi olan dizi Youtube’da izleyici karşısına çıkıyor. Kunal ve Mauli çiftinin mutlu bir evliliği vardır. Kunal, iyi bir çocuk doktorudur. Mauli ise bir jinekologdur. Öte yandan Nandini ve Rajdeep’in evliliği ise mutsuz ve kötü başlar.

Bu mutsuz evlilikte Nandini aile içi şiddet kurbanıdır. Nandini’nin kocası ise bir patoloji laboratuvarına sahip iş adamıdır. Kunal Nandini’nin evliliğinde maruz kaldığı şiddete şahit olur. Kunal, Nandini’nin kocasının ona kötü davrandığını ve bu olayı artık gizlememesi gerektiğini söyler.

Hamile olan Nandini ise kocasına durumu anlattığında beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Nandini için hayat sürekli zorlaşmaktadır. Kunal ve Nandini zamanla çok iyi arkadaş olurlar. Bu arkadaşlık giderek büyük bir aşka dönüşür. Kunal eşi Mauli’nin kalbini kırmak istemez ama Nandini’ye olan duyguları, olayları iyice karıştırmaktadır. Bu aşk üçgeninde kim kazanacak?

Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sevilerek izlenen Hint dizisi Aşk Ağlatır Silsila 16.Bölümü ile 4 Ekim Pazartesi günü yayınlanabilir. Dublaj çalışmalarından dolayı ara verildiği düşünülüyor. 15.bölümü türkçe dublaj ile Yotutube'da izleyici ile buluşan Aşk Ağlatır birçok kişi tarafından takip ediliyor. Geçtiğimiz günlerde de Aşk Ağlatır Silsila'nın bazı bölümleri bir saat içinde ardı ardına yayınlanmıştı. Bugünlerde de yeni bölümlerinin bu şekilde yayınlanabileceği düşünülüyor.