Sosyal Medya

Arka Sokaklar Son Bölüm 610.Bölüm İzle 14 Ocak Cuma

Kanal D Arka Sokaklar Son Bölüm 610.Bölüm İzle...Reyting rekorlarının bir numarası Arka Sokaklar cuma akşamları heyecanlı bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Uzun süre sezon arasında bulunan Arka Sokaklar'da bu hafta yayınlanacak yeni sezonun 610.Bölümünde neler olacak? 610.Bölüm 14 Ocak Cuma saat 20:00'den itibaren ekranlarda.


 

Arka Sokaklar 610. Bölüm yayında! Rıza Baba, evinden çıktıktan sonra suikasta uğruyor!
 
Rıza Baba, evinden çıkıp arabasına gitmektedir. Bu sırada ona kimliği belirsiz birisi yaklaşır. Adam, Rıza Babaya üç el ateş eder. Rıza Baba kanlar içinde yere yığılır. Rıza Baba ölüyor mu? Ona ateş eden adam kim?

 
Arka Sokaklar yeni bölümüyle 14 Ocak 2022 Cuma günü saat 20.00'da 

 
 
Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

 
İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba;  ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

 
Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
 
Oyuncular:
 
Zafer Ergin (Rıza Baba), 
Şevket Çoruh (Mesut),
 
Özgür Ozan (Hüsnü), 
İlker İnanoğlu (Engin),
 
Oya Okar (Selin), 
Alp Korkmaz (Ali),
 
Ozan Çobanoğlu (Hakan), 
Merve Oflaz (Bahar),
Nazlı Tosunoğlu (Nazike),
 
Yiğitcan Ergin (Cemal), 
Ela Yörüklü (Ezgi),
Hülya Kalebayır Çelik (Ayla),
Tunç Oğuz (Arda),
 
Yüsra Geyik (Zeliha), 
Onur Bay (Tekin),
 
Kerimhan Duman (Tunç), 
Ecem öz (Şule),
 
Elvan Dişli (Pınar), 
Efe Günay (Haydarberk),
 
Ada Baykan (Zeyno Bebek), 
Garip Kont

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları