Bir Şansım Olsa 71.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle 18 Eylül Cumartesi


18-09-2021 12:59

Bir Şansım Olsa 71.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle 18 Eylül Cumartesi... Show TV'de cumartesi ve pazar günleri izleyicisi ile buluşan Bir Şansım Olsa yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sevilerek ve beğenilerek izlenen programda bir şansım olsa diyenlerin hikayeleri anlatılıyor. Herkesin istediği bir şans belki ama o şansın şuan sizde olduğunu unutmayın! Nefes alıyorsanız hala bir şansınız var demektir! diyerek izleyenleri etkileyen Bir Şansım Olsa 71.Bölüm ile 18 Eylül Cumartesi saat 13:00'ten itibaren Show TV'de yayınlanıyor.


 

Sunuculuğunu ünlü oyuncu Ayşegül Günay'ın, yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği 'Bir Şansım Olsa'  pişmanlık duyanlara kapılarını açacak. İkinci bir şans isteyenlerin başvuracağı, "keşke"lerine çözüm arayacağı programda gerçek yaşanmış hikayelerin kahramanları ekranda yüzleşecek.

"Zaman makinesine girip, hayatınızla ilgili neyi değiştirmek isterdiniz?" sorusuna cevap arayan, geçmişlerinde pişmanlıklar ve hayal kırıklıkları olanlar bu programda bir şans daha isteyecek.

BİR ŞANSIM OLSA 71.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZBu site, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için tanımlama bilgileri kullanır. İzin verir misiniz?