Sosyal Medya

Akrep Yeni Bölüm 26.Bölüm Gelecek Hafta Fragmanı 17 Haziran

Akrep Yeni Bölüm 26.Bölüm Gelecek Hafta Fragmanı 17 Haziran.... Star TV'nin sevilerek izlenen dizisi Akrep yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden heyecanlı bölümleri ile perşembe akşamlarının merak uyandıran dizisi Akrep 25.Bölümü ile 10 Haziran Perşembe saat 20:00'den itibaren izleyicisi ile buluştu. 26.Bölümü gelecek hafta yayınlanacak olan Akrep'te neler olacak?


 

Ferda’nın Perihan’dan alıp Ahmet’e içirdiği zehir yavaş yavaş etkisini göstermeye başlar. Ahmet ölüme yaklaşırken, kimi zaman Ferda’nın Ahmet’e aşkı ağır basar ve onu zehirlemenin kararsızlığını yaşar. Bir yanda aşık olduğu Ahmet, diğer yanda ölüm döşeğindeki annesinin son isteği Ferda’yı zor durumda bırakır. 

 
Efe iyileşir ancak içi Ahmet’e karşı intikam duygusu ile dolup taşar. Merve’nin karşı çıkmasına aldırış etmeden Ahmet’in ‘Ferda’ adını verdiği teknesini ateşe verir. Ahmet ise teknesini yakma cüreti gösteren ismin peşine düşer. Artık hayatını yoluna koymaya başlayan Efe, Merve’ye bir teklifte bulunur.
 
Annesinin Aras’ın hala Duru’ya aşık olduğunu ifade eden sözleri Ayşem’in içine kurt düşürür. Ayşem, Aras’ın cüzdanında Duru’nun resmini taşıdığını görünce aşkının karşılıksız olduğunu anlar. Tam da nikah tarihi alacakları gün Ayşem, Aras’a büyük bir sürpriz yapar. Aras, Ayşem’le nikah tarihi alacağını düşünürken hiç ummadığı bir şeyle karşılaşır.

 

Akrep 26.Bölüm Fragmanı Henüz Yayınlanmadı! Fragman Yayınlanır Yayınlanmaz Sayfamızda Olacaktır.

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları