Adana Demir Spor Trabzonspor Maçında Hakemden İlginç Hata: Gelin Maç Devam Ediyor

Adana Demir Spor Trabzonspor Maçında Hakemden İlginç Hata: Gelin Maç Devam Ediyor
Adana Demir Spor Trabzonspor Maçında Hakemden İlginç Hata: Gelin Maç Devam Ediyor... Süper Lig'de lider Trabzonspor şampiyonluk için adım adım ilerlerken bu hafta deplasmanda zorlu rakibi Adana Demir Spor'a konuk oldu. Maçın ilk yarısı bitmek üzere iken hakem Yaşar Kemal Uğurlu bir hata yaptı. Hatasından sonra ise futbolculara seslenen Uğurlu "Gelin maç devam ediyor" dedi.

Süper Lig'de şampiyonluğunu ilan etmesine çok az bir süre kalan Trabzonspor Adana Demir Spor karşısına çıktı. Adana'da oynanan maçın ilk yarısı 2 dakika erken bitti. Zira 6 dakikalık uzatma eklenen ilk yarı için hakem Yaşar Kemal Uğurlu 45+4'te ilk yarıyı bitiren düdüğünü çalarken futbolcular soyunma odasına yönlendi. Sonrasında hatanın farkına varılması ile Yaşar Kemal Uğurlu futbolcuları tekrar sahaya davet ederek 2 dakikalık bölümü de tamamlattı.


Bu arada son 5 haftadır puan kayıpları yaşayan Trabzonspor deplasmanda 3-1'lik skorla kazanarak moral depoladı. Gelecek hafta Antalyaspor'u konuk edecek olan Trabzonspor kazanması durumunda şampiyonluğu garantilemiş olacak. Böylece bitime 3 hafta kala şampiyon belli olacak.