Sosyal Medya

Ada Masalı Dizisi Tuttu mu? Ada Masalı Reyting Sonuçları 15 Haziran Salı

Ada Masalı Dizisi Tuttu mu? Ada Masalı Reyting Sonuçları 15 Haziran Salı.... Star TV'nin yeni dizisi Ada Masalı 1.Bölümü ile 15 Haziran Salı günü izleyicisi ile buluştu. Uzun zamandır tanıtımları yayınlanan dizinin ilk bölümü beğenildi mi? Reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı?


 

Ay Yapım’ın yeni yaz dizisi Ada Masalı’nın yönetmen koltuğunda Ali Bilgin otururken, senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak  kaleme alıyor. Ada Masalı, çok farklı iki karaktere sahip olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını konu alıyor.

Haziran, ne zamandır hayalini kurduğu Tokyo’daki pozisyon için patronu Doygun’la görüşmeye gider. Ancak hayalindeki terfiyi almak için patronuna bir konuda yardım etmesi gerekecektir: Kırlangıç Adası’na gidip arsasını satmamak için direnen, Ada’nın da gelişiminin önünü tıkayan huysuz adamın bir açığını bulmalıdır.

Haziran, bahsedilen araziye gittiğinde Poyraz’la tanışır. Poyraz onu turist kafilesiyle beraber fabrikadan atmaya çalışır. Daha ilk andan birbirlerine gıcık olurlar. Bu sırada Haziran patronun ihtiyacı olan bilgiye ulaşır. Çok sevdiği İstanbul’a dönmek için sabırsızlanırken yıllardır görmediği teyzesiyle karşılaşır.

Vapuru da kaçırınca mecburen Ada’da kalırlar. Ne olduğunu anlayamadan kendisini Poyraz’la dans yarışmasında dans ederken bulan Haziran çok geçmeden patronu tarafından yanlış yönlendirildiğini öğrenir.

Dahası istemeden zarar verdiği kişinin Poyraz olduğunu anlar. Neden olduğu zararı düzeltmeyi kafasına koyan Haziran, Poyraz’a bir teklifle gider.

15 HAZİRAN REYTİNG SONUÇLARI

 
TOTAL REYTING SONUCLARI
 
1 ESKIYA DUNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ
 
 
2 FRANSA ALMANYA EURO 2020 KARSILASMASI

 
3 ESRA EROL
 
4 MÜGE ANLI ILE TATLI SERT

 
5 SURVIVOR 

 
6 ESKIYA OZET
 
7 FOX ANA HABER
 
 
8 MACARİSTAN PORTEKIZ EURO 2020

 
9 ADA MASALI
 
10 ATV ANA HABER
 
 
AB REYTING SONUCLARI

 
1 FRANSA ALMANYA KARŞILAŞMASI
 
2 ESKIYA DUNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ
 
 
3 MACARISTAN PORTEKIZ EURO 2020

 
4 FOX ANA HABER
 
5 SURVIVOR
 
 
6 MUGE ANLI

 
7 GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW TEKRAR
 
8 ESRA EROL

 
9 ESKIYA OZET 

 
10 EURO 2020 KUPA AKSAMI 

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları