Sosyal Medya

Acemi Anneler 133.Bölüm Tek Parça İzle Son Bölüm 21 Nisan Çarşamba

Acemi Anneler 133.Bölüm Tek Parça İzle Son Bölüm 21 Nisan Çarşamba.... Acemi Anneler Son Bölüm Tek Parça Full İzle... TRT1'in sevilerek izlenen dizisi Acemi Anneler hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Meraklandıran yeni bölümleri ilgi ile izlenen dizide neler yaşanacak merak ediliyor. Saatler 15:00'i gösterdiğinde yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına geçen Acemi Anneler 21 Nisan Salı 133.Bölümü ile TRT1'de yayınlanıyor.


 

Cenk Jasmin’in mektubu başkasına yazdırıp Hayat’a oyun kurduğunu ispatlamak, Jasmin’i kendi kurduğu tuzağa düşürmek için Hayat’a bir mektup yazar. Cenk’in planına göre Jasmin mektubu alacak, Hayat’ın ağzından bir cevap yazdıracak ve Cenk de mektupları taklit edenin kim olduğunu öğrenip Hayat’ı temize çıkarcaktır. Aysun’un oyunu ile Sevda’nın mektup olayını öğrenmesi ise Beyza’nın Ceren’le olan kırgınlığını yeni bir boyuta taşır. Ecrin’in DNA sonuçları çıkmıştır ama Aysun’un telefonunu evde unutmasıyla sonuçları Sevda öğrenmek üzeredir. Rıza ise Nüpelda’ya sitede bir iş bulmuştur. Rıza Melahat’ın kıskanıp yanlış anlayacağını düşünerek Melahat’ın Nüpelda’yı görmesini engeller ama durum Dürdane’nin gözünden kaçmaz.

 


 

ACEMİ ANNELER 133.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Mektup meselesinin aslını öğrenen Cenk, Hayat’ı herkesin gözünde temize çıkarmaya karar verir ama Jasmin’in derdi nikah günü almaktır. Hayat Tijen’in yarasına ilaç olmanın yollarını araken Jasmin ve Cenk’i nikah dairesinin önünde görür. Jasmin gibi bir an önce evlenmek isteyen Melahat, yanına Dürdane’yi alarak düğünü hızlandırmak için Rıza’yı görmeye gider. Rıza ise Nüpelda’ya iş bulmak için kolları sıvamıştır. Orhan cephesinden de işler Tarık’ın organize ettiği Ramazan eğlencesini ihtiyar heyetinin Orhan’dan yapmasını istemesiyle karışacaktır. Nil ise Beyza ve Ceren’i bir araya getirmeye çalışırken Beyza, Aysun’un oyunu nedeniyle Sevda’nın her şeyi Ceren’den öğrendiğini sanır.


Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları