Sosyal Medya

Acemi Anneler 123.Bölüm Tek Parça İzle Son Bölüm 7 Nisan Çarşamba

Acemi Anneler 123.Bölüm Tek Parça İzle Son Bölüm 7 Nisan Çarşamba.... Acemi Anneler Son Bölüm Tek Parça Full İzle... TRT1'in sevilerek izlenen dizisi Acemi Anneler hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Meraklandıran yeni bölümleri ilgi ile izlenen dizide neler yaşanacak merak ediliyor. Saatler 15:55'i gösterdiğinde yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına geçen Acemi Anneler 7 Nisan Çarşamba 123.Bölümü ile TRT1'de yayınlanıyor.


 

Kızı Ecrin’i geri almak isteyen Aysun, Beyza’nın geçmişte psikolojik tedavi gördüğünü öğrenir. Kazadan sonra Beyza’nın kaygılarının arttığını da duyan Aysun kurduğu oyunlarla Beyza’yı moral olarak yıkmayı hedeflerken bir yandan da Beyza’nın güvenini kazanmanın yollarını yaratır.

Jasmin, Hayat’la yüzleşmesinin ardından butikten çıkarken kendini arabanın önüne atar. Böylece Hayat’ın kendini suçlu hissetmesini sağlayan Jasmin, ondan ayrılmaya kararlı olan Cenk’e karşı yeni bir koz elde etmiş olur. Geleneksel ve yöresel yollardan Ömer’in kalbini fethetmeyi planlayan Tijen, Sultan’ı da yanına alarak evin yardımcısı Nedret dönene kadar, onun yerine çalışmaya kalkar.

 

ACEMİ ANNELER 123.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


 

Başarılı geçen ameliyatın ardından Beyza bir süre kolunu kullanamayacaktır. Bu yüzden Ecrin’e yetemeyeceğini düşünen Beyza annelik içgüdüsüyle Aysun’a karşı temkinli davranırken Melahat Beyza’nın takıntılarının geri döndüğünden şüphelenir.

Masum rolüne bürünen Aysun’un ise Ecrin’le ilgili yeni planları vardır. Seda ve Hakan da Kainat’ın hastalığını ortaya çıkararak elinden tüm mal varlığını almaya çabalamaktadırlar. Orhan Kainat’ı korumak için Nil ve Kemal’den yardım ister. Cenk’in kendisini terk edeceğini anlayan Jasmin, Hayat’a hesap sormaya gider. Hayat’ı Jasmin cephesinden yeni bir tehlike beklemektedir. Tijen ise yeni geleneksel imajıyla Ömer’in kalbini kazanmanın peşindedir.

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları