Sosyal Medya

9 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Bir Zamanlar Çukurova Camdaki Kız MasterChef

9 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Bir Zamanlar Çukurova Camdaki Kız MasterChef..... TV'lerde diziler ve programlar yeni sezona hızlı bir başlangıç yaptı. 9 Eylül Perşembe gününde Bir Zamanlar Çukurova ile Camdaki Kız yeni sezonun ilk bölümü ile ekranlara gelirken, uzun süredir yeni bölümleri ile ekranlara gelen MasterChef ve gündüz programlarının reytinglerde kaçıncı sırada yer aldığı merak konusu oldu. Dizilerin yeni sezona başlaması ile sıralamada değişiklik olması beklenirken özellikle MasterChef'in sıralamadaki durumunun ne olacağı merak ediliyor. Geçtiğimiz sezonda reytinglerin vazgeçilmezi olan iki dizinin de yeniden üst sıraları ele geçireceği düşünülüyor.


 

Yeni sezonda diziler yeni bölümleri ile izleyicinin karşısına geçmeye devam ediyor. Haziran'dan sonra sezon finaline giden birçok dizi ve program bu hafta ekranlara geri döndü. Perşembe günlerinin vazgeçilmez dizisi Camdaki Kız da bu hafta yeni sezonun ilk bölümü ile Kanal D'de izleyici ile buluştu. ATV'de de Bir Zamanlar Çukurova da yeni sezona bugün başlangıç yaptı. Perşembe günlerinin vazgeçilmez iki dizisinin de reytinglerde kaçıncı sırada yer alacağı merak konusu oldu. Zira TV8'de de MasterChef ile gündüz kuşağından Müge Anlı ile Esra Erol'da programları da en çok izlenenler arasında olmaya devam ediyor. Peki hangisi reytinglerde birinci olacak!?

9 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI:

9 Eylül Perşembe gününe ait reyting sonuçları henüz belli olmadı! Sonuçlar açıklanır açıklanmaz sayfamızda yer alacaktır.

GEÇEN HAFTAKİ REYTİNG SONUÇLARI:

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI
 
1 - MASTERCHEF TÜRKİYE

 
2 - MÜGE ANLI İLE TATLI SERT
 
3 - HABABAM SINIFI TATİLDE

 
4 - ESRA EROL'DA
 
5 - SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER

 
AB REYTİNG SONUÇLARI
 
1 - MASTERCHEF TÜRKİYE

 
2 - SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER
 
3 - MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

 
4 - ESRA EROL'DA
 
5 - HABABAM SINIFI TATİLDE

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları