Sosyal Medya

27.09.2021 Pazartesi Esra Erol'da Son Bölüm Tek Parça İzle

27.09.2021 Pazartesi Esra Erol'da Son Bölüm Tek Parça İzle....ATV'nin reyting rekorları kıran programı Esra Erol'da hafta içi her gün izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Birbirinden ilginç olayların perde arkasını aralayan Esra Erol, sırları açığa çıkarıyor, kayıpları buluyor ve gizli kalmış konuları aydınlatıyor. Severek ve merakla izlenen programlardan olan Esra Erol'da yeni bölümü ile 27 Eylül Pazartesi saat 16:20'den itibaren izleyicisi ile buluşuyor.


 

 

Nurgül Hanım, 2 buçuk aylık hamile olduğunu belirtip İstanbul’a geldiğinde kanaması olduğunu ama müdahale edildiğini, şu an iyi olduğunu, 2 çocuğu olduğunu ve evli olduğunu, 23 yaşında olduğunu, evliliğinde mutlu olduğunu, kaçarak evlendiğini dile getirdi. Özlem Hanım, kendisinin Sivas’ta Abdullah Bey’in yanında bulunduğunu dile getirip onunla beraber Sivas’a kaçtığını, 6 Temmuz’da başka bir yere gittiklerini oradan Sivas’a geçtiklerini, Abdullah Bey ile gönül ilişkisi olduğunu, ona şiir yazdığını, eşine de yazdığını ama eşinin görmediğini söyledi. Onur Bey, eşini çok sevdiğini alıp gitmek istediğini dile getirdi ve 4 çocuğunun da kendisinin olduğunu, eşinin ağzından çıkanlara inanmadığını söyledi.

Gizem Hanım stüdyoya geldi. Gizem Hanım zaten boşanma davasının açıldığını, uzaklaştırma kararı da aldırdığını, konunun kapandığını belirtti. Gizem Hanım ikinci çocuğunda %80 engel olduğunu, 5 yaşındaki çocuğunun da sadece anne baba diyebildiğini söyledi. Esra Erol Gülşah Hanım’ı getirdiğini söyleyip Gülşah Hanım’ı nerede bulmuş olacağını sordu. Ahmet Bey, Gülşah Hanım’ın 65 yaşında Faruk Bey’e kaçtığını, kendisi Fatma ile evlendikten sonra da 3 gün kendisi ile kaldığını, çocuklarına karşı sorumsuz olduğunu iddia etti. Gülşah Hanım buraya Ahmet Bey’in annesi ile yaşadığı evden geldiğini, Fatma, Ahmet Bey ve kendisi yani üçünün birlikte yaşadığını açıkladı.

Gülşah Hanım, program yayınlandıktan sonra Ahmet Bey’in “Çıkma dışarı” dediğini ileri sürüp Ahmet Bey ile 8 sene önce acilde tanıştıklarını ve sonra beraber olmaya başladıklarını, 2 çocukları olduğunu ifade etti. Gülşah Hanım Ahmet Bey’in kendisine hırsızlık yaptırdığını, birkaç defa yakalandığını, Ahmet Bey yüzünden ikinci çocuğuna hamileyken az kalsın cezaevine gireceğini belirtti.
 

ESRA EROL 27 EYLÜL PAZARTESİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları