17 Nisan Pazar ATV Adı Sevgi Yeni Bölüm 6.Bölüm İzle

17 Nisan Pazar ATV Adı Sevgi Yeni Bölüm 6.Bölüm İzle
17 Nisan Pazar ATV Adı Sevgi Yeni Bölüm 8.Bölüm İzle... ATV'nin pazar günleri izleyicisi ile buluşan dizisi Adı Sevgi meraklandıran yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Beğenilerek izlenen dizilerden olan Adı Sevgi 6.Bölümü ile bugün yayınlanacak.

Zeynep’in özgürlüğü, Emir’in Ekrem’e vereceği cevaba bağlıdır. Ekrem; Volkan ve Zeynep’i ayırmak için kolları sıvarken, Emir’in ağabeyiyle bir araya gelişi Elif’in ona karşı güvenini sarsar. Emir’in ise Elif ve Levent’in birlikte attığı adımlara karşı haklı bir şüphesi vardır. Ancak aralarındaki çatışmalara rağmen Zeynep için iş birliği yapmak zorunda kalırlar.

Macide'nin, Zeynep üzerindeki baskısı iyice artarken diğer yandan da il çapında düzenlenecek bir yarışmaya gizlice katılması için de herkes seferber olur. Elif içi acısa da, öğrencileriyle birlikte Zeynep’i ikna edecek zorlu bir yöntem bulur. Öte yandan Gülendam, bundan sonra aynı evde yaşadığı Esma’yı çileden çıkarır. Doğukan’ın gerçek duygularından habersiz olan Esma ise hırsını ondan çıkarır. Emir’in baskısı, Ekrem ve Volkan arasında hem geçmişteki büyük sırrı ortaya döken hem de Baykaraların gelecekteki varlığını tehdit eden bir hesaplaşmaya neden olur. Baykaraların bütün engellerine rağmen Zeynep; Elif’in ve arkadaşlarının desteğiyle yarışmaya gizlice katılıp kazanabilirse tekrar büyük bir umut ışığı belirecektir.

ADI SEVGİ 6.BÖLÜM 17 NİSAN PAZAR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ