17 - 23 Ocak Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova ile Astroloji

17 - 23 Ocak Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova ile Astroloji
17 - 23 Ocak Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova ile Astroloji...Bu hafta gündem oldukça sıcak geçebilir. Salı günü Yengeç burcunda gerçekleşen Dolunay zamanı aile, yerleşim, ulusal ve milli konular, iç güvenliğimiz önem kazanıyor. Milli savunma konuları öne çıkarken, aile içi anlaşmazlıklar veya anlaşmalar gündemimizde olabilir. Bu Dolunay zamanı krizlere, değişim ve dönüşümlere açık olacağız.

Bu hafta gündem oldukça sıcak geçebilir. Salı günü Yengeç burcunda gerçekleşen Dolunay zamanı aile, yerleşim, ulusal ve milli konular, iç güvenliğimiz önem kazanıyor. Milli savunma konuları öne çıkarken, aile içi anlaşmazlıklar veya anlaşmalar gündemimizde olabilir.  Bu Dolunay zamanı krizlere, değişim ve dönüşümlere açık olacağız.
Aynı gün Kuzey- Güney Ay düğümleri burç değiştiriyor. Trendlerimiz değişirken, 1.5 yıl boyunca gıda ve beslenmeye, para piyasalarına, ekonomimize, depremlere, mafya ilişkilerine, petrol ve nükleer alanlarına, madenlere, vergiler ve faiz konularına algımızı çeviriyoruz. Cinsel skandallar, doğayla bağlantılı konular, tarım sektörü, çiftçiliğin desteklenmesi, iklim sorunlarıyla ve bu alanlarda krizlerle daha fazla ilgili olacağız.
Perşembe günü Güneş Kova burcuna geçiyor. Pazar günü Merkür Güneş’in kalbine yerleşecek. Şimdi tüm bunları hande Kazanova ile Astroloji youtube kanalımda 17-21 ocak haftası videomda tek tek hem genel olarak, hem burçlar üzerinden ele aldım. İzlemek için bekleniyorsunuz.
#astroloji #astrology #handekazanovaileastroloji #youtube #youtuber #kuzeygüneyaydüğümleri #boğa #akrep #fullmoon #cancer #yengeçdolunayı