Sosyal Medya

15 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 47.Bölüm Son Bölüm İzle

15 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 47.Bölüm Son Bölüm İzle.... Kanal 7'nin sevilerek izlenen yabancı dizisi Can Yoldaşım yeni bölümü ile 15 Eylül Çarşamba gününde ekranlara gelecek. Birçok kişi tarafından yakından takip edilen Can Yoldaşım'ın 47.bölümünde neler yaşanacak?


 

MİNA EVDEN KOVULUYOR
 
Can Yoldaşım’da bugün Santos Mina’nın yaptıklarını öğrenince onu evden kovmak ister. Sandiya Mina’nın evden gitmesini engelleyebilecek mi?

 
47. Bölüm
 
Sandiya Mina’nın yaptığı her şeyi ortaya çıkarır. Aylardır yanılgı içinde olduğunu anlayan Santos büyük bir yıkım yaşar. Mina eve döndüğünde karmaşayla karşılaşır. Yaptığı tüm oyunların ortaya çıktığını anlayan Mina kendisini affettirmek için çabalar. Vikram ise karısının yaptıkları karşısında çok mahcup olur. Santos ve Vikram Mina’yı evden kovmak ister. Fakat Sandiya Mina’nın evden kovulmasına karşı çıkar. Mina evde kalabilecek mi?

 
Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

CAN YOLDAŞIM 47.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Copyright © 2021 Taha Medya Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları