15 Eylül Çarşamba 2021 ATV Esra Erol'da Son Bölüm İzle Tek Parça

15 Eylül Çarşamba 2021 ATV Esra Erol'da Son Bölüm İzle Tek Parça
15 Eylül Çarşamba 2021 ATV Esra Erol'da Son Bölüm İzle Tek Parça.... ATV'nin reyting rekorları kıran programı Esra Erol'da hafta içi her gün izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Birbirinden ilginç olayların perde arkasını aralayan Esra Erol, sırları açığa çıkarıyor, kayıpları buluyor ve gizli kalmış konuları aydınlatıyor. Severek ve merakla izlenen programlardan olan Esra Erol'da yeni bölümü ile 15 Eylül Çarşamba saat 16:20'den itibaren izleyicisi ile buluşuyor.

 

 

 

 

Esra Erol, Arif Veren’in eşi ile boşandığını, eşi ile yeni hayatlarına başladıklarını, boşandığı eşinin kayıp olduğunu öğrendiğini, işin kötü tarafının eski eşinin yeni kocasının kendisinden şüphelenmesi olduğunu söyledi. Arif Bey eski eşi bulunduğu için çok rahatladığını, kendisini kendi insanına eşine bile inandıramadığını söyledi. Neriman Hanım eşinin kendi annesinden bile duyunca korktuğunu ama şimdi rahatladığını dile getirdi. Semra Hanım, eşinin kendisini para karşılığı pazarladığını, gece 9’da eve birilerinin geldiğini 1’de gittiklerini, eşinin muhtemelen inkar edeceğini dile getirdi. İmral Hanım 1 senedir zaten eşi ile aralarının bozuk olduğunu, eşinin kendisine bir şey söylediğini belirtti fakat yayın o an sessize alındı. Salih Bey öyle bir cümle söylemediğinin üzerine yemin etti.

Salih Bey eşinin sosyal medyada uğraştığını söyleyince İmral Hanım kimse ile sosyal medyada konuşmadığını, eşinin kendisine iftira attığını ileri sürdü. Tuğçe Hanım karşı tarafla uzlaşmak istediğini, tedavi görüp annelik yapacak duruma gelince de çocuklarını görmek ve almak istediğini söyledi. Hanife Hanım, gelininin anne olmayı çocukların üzerine kapı kilitleyip gitmek olarak bildiğini söyledikten sonra önceleri gelini ile kaldığını sonra ayrı ev tuttuklarını, sonra da gelininin annesine gitmeye başladığını, bir insanın gelinlikle gelip kefenle çıkması gerektiğini ifade etti. Elif Hanım Şehriban Hanım’ı öz annesi bildiği için sima olarak hatırladığını, demir tokası ile saçını topladığını dile getirdi. Fatma Hanım yayına katıldı ve gözyaşlarını tutamayarak “Yavrum kuzularım sizi çok özlüyorum, gelin artık” diyerek Şehriban Hanım’ın da yalan söylediğini iddia etti. Çocuklarını çok aradığından söz eden Fatma Hanım, dayanamadığını artık kızının gelmesini istedi ve senelerce bağrına taş bastığını söyleyip yakardı. 

ESRA EROL 15 EYLÜL ÇARŞAMBA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ